پنج‌شنبه, 2 مرداد 1393پایگاه های اطلاعاتی


سایت‌های مرتبط


Comprehensive Map


دبیرخانه نقشه جامع علمی کشاورزی
(Agricultural Scientific Comprehensive Map)آمار مراجعه به سایت


اخبار و تازه هاXml...
دسته بندي اخبار
  آرشيو اخبار


منابع علمی ثبت شده در مرکز

جدیدترین منابع علمی ثبت شده در مرکز  اطلاعات و مدارک علمی کشاورزی  


 کاربران محترم

اطلاعاتی که در این بخش ارائه می‌شود، اطلاعات کلی منابع علمی شامل گزارشهای نهایی طرح های تحقیقاتی، گزارشهای علمی-فنی، نشریه های ترویجی و ... است که در طول ماه گذشته در مرکز اطلاعات و مدارک علمی کشاورزی به ثبت رسیده است.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد هر منبع می توانید به پایگاه اطلاعاتی سیمرغ مراجعه کرده و به روش زیر اطلاعات دلخواه را به دست آورید:  

  1. از قسمت "جستجوی در منابع كتابخانه" بخش ميهمانان "منابع فارسی" را انتخاب نمائید.
  2. با  استفاده از انواع جستجو "ساده"، "کامل" و "پیشرفته" می توانید بر اساس عنوان، پدیدآورنده، موضوع ، ناشر و مانند آن جستجو کنید
  3. پس از انجام جستجو و ملاحظه نتايج جستجوى همزمان، با کلیک نمودن بر روی پايگاه مورد نظر می‌توانید اطلاعات کامل‌تر ركوردها را مشاهده کنید.
  4. با کلیک بر روی  "كل اثر " با وارد نمودن شماره IP قبل از نام عضو ،  " نام عضو  و کلمه عبور (که قبلا به کاربران مجاز اختصاص یافته است)" به متن کامل گزارش نهایی دسترسی خواهید داشت.
  5. در خصوص هر گزارش نهائی، علاوه بر اطلاعات اصلی،  "متن کامل گزارش "، "تاریخ"   "شماره  ثبت" اختصاص یافته توسط مرکز اطلاعات و مدارک علمی کشاورزی نیز وارد شده است که با انتخاب " نمایش تخصصی" قابل مشاهده است.

جستجو  در پایگاه‌های اطلاعاتی مرکز (سیمرغ)

تير ماه 1393 قسمت ( اول  ، دوم  ، سوم )

 

                    

*خرداد ماه 1393 قسمت ( اول  ، دوم  ، سوم )

 *ارديبهشت ماه 1393 قسمت ( 1  ، 2 ، 3 )    *  فروردين ماه 1393 قسمت ( 1  ، 2 )

  * اسفند ماه 1392 قسمت ( 1  ، 2           * دي ماه 1392 قسمت ( 1  ، 2 ، 3 )

  *بهمن ماه 1392 قسمت ( 1  ، 2 ، 3         *آذر ماه 1392 قسمت ( 1  ، 2 ، 3 )    

  *آبان ماه 1392 قسمت ( 1  ، 2 ، 3 )             *مهر ماه 1392 قسمت ( 1  ، 2 ، 3

  *شهریور ماه 1392     * مرداد ماه1392               * تيرماه 1392          *ارديبهشت 1392برگزاري مراسم افطار در مركز اطلاعات و مدارك علمي كشاورزي
برگزاري مراسم افطار در مركز اطلاعات و مدارك علمي كشاورزي

برگزاري مراسم افطار در مركز اطلاعات و مدارك علمي كشاورزي

امسال نيز همانند سال‌هاي گذشته مراسم باشكوه و پرفيض افطاري مركز اطلاعات و مدارك علمي كشاورزي با حضور جناب آقاي دكتر زند رياست محترم سازمان، آقاي مهندس يوسف كلافي و آقاي دكتر زارع مدير كل محترم اين مركز و برخي از مديران ستاد سازمان و بسياري از همكاران اين مركز در روز چهارشنبه 18 تير ماه در كتابخانه مركزي كشاورزي سازمان برگزار شد.

همكاران مركز اطلاعات و مدارك علمي كشاورزي از 17 سال پيش تاكنون در ماه مبارك رمضان مراسم افطاري برگزار مي‌كنند. در اين مراسم عموما از همه همكاران شاغل در مركز و نيز همكاراني كه به نوعي قبلا در مركز حضور داشته‌اند دعوت به‌عمل مي‌آيد. همچنين از رياست سازمان، معاونين و مشاورين و نيز مديران كل ستادي سازمان براي شركت در اين مراسم دعوت مي‌شود.